Sponsors

Trainingen

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. VC Ardooie GEW. U21 19.30 - 21.00 Michael Verhaege
  • Terrein 2 - links
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. VC Ardooie GEW. U8 A 18.00 - 19.15 Brian Hoste, Bjarne Samyn
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U8 B 18.00 - 19.15 Brian Hoste, Bjarne Samyn
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U9 A 18.00 - 19.15 Pieter-Jan Denolf, Stijn Vanhaverbeke
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U9 B 18.00 - 19.15 Pieter-Jan Denolf, Stijn Vanhaverbeke
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U13 B 18.15 - 19.30 Davy Degruytere
  • -
K. VC Ardooie GEW. U11 18.30 - 19.45 Bart Vandeputte
  • Terrein Koolskamp
  • -
K. VC Ardooie BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Lemmy Daneels
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U17 19.30 - 21.00 Giovanni Verbeerst
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie PROV. RESERVEN 19.30 - 21.00 Lemmy Daneels
  • Terrein 2 - rechts
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. VC Ardooie GEW. U10 17.00 - 18.30 Kenny Declerck
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U13 17.45 - 19.00 Davy Degruytere, Cédric Vandesteene
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U15 18.30 - 20.00 Tom Dedeurwaerder
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie 19.15 - 21.00 Filip Comptaert
  • Terrein 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. VC Ardooie GEW. U7 16.00 - 17.15 Vadim Vanneste, Antoine Olivier, Simon Verlinde
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U8 A 18.00 - 19.15 Brian Hoste, Bjarne Samyn
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U8 B 18.00 - 19.15 Brian Hoste, Bjarne Samyn
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U11 18.15 - 19.30 Bart Vandeputte
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie BIJZ. RESERVEN 19.45 - 21.15 Lemmy Daneels
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U21 19.45 - 21.15 Michael Verhaege
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie PROV. RESERVEN 19.45 - 21.15 Lemmy Daneels
  • Terrein 2 - rechts
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. VC Ardooie GEW. U10 17.00 - 18.15 Kenny Declerck
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie GEW. U13 B 17.45 - 19.00 Davy Degruytere
  • -
K. VC Ardooie GEW. U9 A 18.00 - 19.15 Pieter-Jan Denolf, Stijn Vanhaverbeke
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U9 B 18.00 - 19.15 Pieter-Jan Denolf, Stijn Vanhaverbeke
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U13 18.15 - 19.30 Davy Degruytere, Cédric Vandesteene
  • Terrein 2 - rechts
  • -
K. VC Ardooie 19.15 - 21.00 Filip Comptaert
  • Terrein 1
  • -
K. VC Ardooie GEW. U15 19.30 - 21.00 Tom Dedeurwaerder
  • Terrein 2 - links
  • -
K. VC Ardooie GEW. U17 19.45 - 21.15 Giovanni Verbeerst
  • Terrein 2 - rechts
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!